Včerajší večer sa niesol opäť v znamení talentov, kedy sa okrem absolútnej hviezdy Ruženky Kováčovej, ktorá od Diany Mórovej získala zlatého bzučiaka, predstavil aj raper Gábor Bokor. 23-ročný mladík to rozbalil na plné gule!

Sebavedomý Gábor sa už v úvodnej dokrútke netajil tým, že má ambície nahradiť na našej scéne repara Kaliho, keďže sa už pomaličky chystá na hudobný dôchodok a navyše robí hudbu jemu podobnú. Pred porotou to týpek poriadne roztočil, pričom Diana Mórová a Marta Jandová netancovali len sediac za stolom – Gábor ich totiž vystrelil zo stoličiek.

Pri hodnotení sa všetci štyria zhodli, že je mladík najlepším raperom za celú 7-ročnú históriu talentovej súťaže.„Patríš na veľké javisko, vôbec neviem, čo tu robíš, pretože si hotový. Ale som rada, že si prišiel, pretože my tu hotovú vec môžeme ešte pustiť do sveta. Ďakujem, že si tu,“ okomentovala Gáborov výstup Marta Jandová, o ktorej je známe, že rap veľmi nemusí. Avšak s jej slovami musíme len súhlasiť. Pozrite si vystúpenie Kaliho skvelého nasledovníka, o ktorom ešte rozhodne budeme počuť!

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk/Instagram