Každá žena má svoju mániu v nakupovaní. Jedna je zaťažená na topánky, druhá na šaty, iná zas na bundy. Svoju doménu si vo svojom šatníku držíte zubami nechtami a spokojne k nej prikupujete ďalšie podobné kúsky. Nuž čo, nech muž prirobí nové poličky v skrini! 🙂

Dnes zrejme trošku viac ulahodíme maniačkam, ktoré veselo nakupujú kabelky. Tento kúsok je v živote ženy naozaj dôležitý. Schovávate tam všetky svoje tajomstvá, ktoré musíte mať v každom prípade pri sebe. Vždy rozhoduje udalosť, kam sa chystáte. Podľa toho správna veľkosť, tvar a farba kabelky. Ponúkame vám základný repertoár, ktorý by vám v šatníku nemal chýbať za žiadnych okolností.

Clutch kabelka je viac-menej všetkým dobre známa. Je menších rozmerov vhodná do spoločnosti, do divadla, párty či firemný večierok. Môžete ju nosiť v ruke alebo prehodiť jemnú retiazku cez rameno. Pripomína skôr šperk a outfitu dodáva správny šmrnc. Takže sa do nej zmestia nevyhnutnosti ako doklady, telefón a lesk na pery.

k1

Shopper bag alebo satchel. Je kabelka väčších rozmerov, do ktorej sa vám zmestia pracovné dokumenty, tablet a k tomu všetky osobné ženské potreby. Môžete ju nosiť v ruke za krátke rúčky alebo prehodiť cez rameno.

shopper bag

Wristlet je kabelka, ktorú na základe rozmerov radíme medzi tie menšie. Ideálne ju doplníte ku casual outfitu. Môžete ju štýlovo nosiť pod pazuchou alebo prevesiť cez zápästie. Občas vám môže poslúžiť aj ako puzdro do veľkej kabelky.

k2

Hobo! Toto slovo pochádza z angličtiny a znamená tulák. Kabelka v tomto tvare má tvar polmesiaca a zmestia sa vám tam všetky dôležité veci. Je určená na každodenné nosenie do práce. Jednoducho kabelku prehodíte cez rameno a môžete vyraziť.

k3

Leto máme v plnom prúde, tak sa skúste pohrať s farbami. Trendy sú lososová, žltá, smaragdová či parížska modrá. Kabelky v týchto farbách vyzerajú priam dokonale a efektne doladia váš look!

Foto: Pinterest