Každý milujúci rodič by svojmu dieťaťu zniesol všetko na svete. Tí bohatší tak už niekedy ani nevedia, čím by mohli ratolesť potešiť. Známa raperka venovala dcére kabelku, ktorá do skupiny „darčeky pre najmenších“ určite nepatrí.

Na Instagrame ju sleduje 168 miliónov ľudí a jej najúspešnejšie video k skladbe Bodak Yellow má na YouTube viac ako miliardu pozretí. Reč je o 30-ročnej raperke Cardi B, ktorá by už teraz mohla ísť na dôchodok a užívať si v pokoji svoje zarobené milióny.

Na luxus sú od narodenia zvyknuté aj deti populárnej hudobníčky. Kým synček Wave oslávi v septembri dva roky, staršia dcérka Kulture má už tento rok narodeninovú oslavu za sebou. Stalo sa tak pred pár týždňami, keď pre ňu rodičia pripravili pompéznu párty.

Päťročné dievčatko očividne miluje ružovú. Do tejto farby bolo nielenže oblečené, ale dostalo sa mu aj hriešne drahého ružového darčeku. Cardi B s manželom, raperom Offsetom princezničke venovali kabelku, ktorá sa považuje za najluxusnejšiu na svete. Ide o ručne vyrábanú tašku Birkin spoločnosti Hermes, ktorej cena štartuje na sume 20 000 eur, pričom vyšplhať sa vie do omnoho závratnejších výšin.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iamcardib