Momentom, aký sa stal fanúšičke slávneho speváka Justina Timberlakea Maddie Putrino, sa môže pochváliť len málokto, ak vôbec niekto. Dievčina sa totiž tešila už len z toho, že vyhrala lístky na koncert svojho obľúbeného speváka, to ale ešte netušila, čo sa v daný večer udeje.

Maddie Putrino zavítala na koncert svetovej hviezdy s transparentom a listom, v ktorom sa ukrývalo tajomstvo i pre ňu samotnú. Dievčina sa totiž na Justina prišla pozrieť v požehnanom stave a v jej pôvodnom pláne bolo, že si počas koncertu spraví selfie s papierom oznamujúcim pohlavie svojho dieťatka.

Počas koncertu sa však stalo niečo úžasné, čo by sa Maddie neprisnilo snáď ani v tom najružovejšom sne. Všimol si ju sám pán spevák – podišiel k nej, z rúk jej vzal paper a odpoveď na to, či čaká chlapčeka alebo dievčatko, prezradil pred všetkými fanúšikmi. Našťastie sa tento okamih podarilo zaznamenať aj na video, ktoré teraz koluje internetom.

„Nenapadlo mi, že preruší koncert a pred všetkými divákmi mi oznámi pohlavie,“ prezradila šťastná budúca mamička pre portál Inside Edition, ktorá vraj chce, aby stredné meno jej dievčatka bolo Justine.

Zdroj: Instagram/maddielynnfp, insideedition.com/ | Foto: wallpapertop.net, Instagram/maddielynnfp