Celebrity robia častokrát rôzne veci, ktoré my, ostatní smrteľníci, nikdy nepochopíme. Obliekajú si extravagantné veci, utrácajú milióny za bizarnosti alebo si menia odtieň vlasov na farby dúhy. Najnovšie si spevák Justin Bieber prefarbil svoju hrivu na fialovú!

Justin Bieber je známy tým, že rád experimentuje s farbami vlasov. Táto levanduľová fialová je však asi jedna z tých najbláznivejších farieb, ktoré mal. Pred pár dňami zavesil fotku na Instagram, kde sa opiera o červené Ferrari a ukazuje svoj nový look. Vlasy má prehodené dopredu a vidno, že si dal takzvaný ombré štýl – pri korienkoch sú vlasy tmavé a na končekoch prechádzajú až do siva.

A ako ešte lepšie ukázať svoj nový účes, než fotkou pri drahom aute? Možno publikovaním ďalších dvoch, kde stojí polonahý v kúpeľni s uterákom okolo pása, ukazujúc svoje vyšportované telo. Samozrejme, že fotkou chcel ukázať len svoje ,,nové vlasy“.

Nie je to však po prvýkrát, kedy spevák radikálne zmenil farbu svojich vlasov. Z prirodzenej hnedej prešiel na blond koncom roka 2014, následne sa k nej vrátil, no v auguste 2015 sa stal opäť blondiačikom. Žeby aj u pánov platilo pravidlo: nová žena, nové vlasy? :)

Foto : Instagram, wallpaperscraft.com