Pred približne ôsmimi mesiacmi zažili slovenské fanúšičky seriálu Skrytá vášeň poriadny šok. Na malebné Slovensko zavítal obľúbený svetový herec Mario Cimarro, pričom jeho výlet na naše územie nebol vôbec posledný. Po dlhšom čase sa tu objavil opäť!

Mario Cimarro, známy skôr ako Juan zo Skrytej vášne, sa pred viac ako polrokom vybral na výlet, v rámci ktorého navštívil viacero slovenských miest. Okrem toho bol súčasťou i Dňa otvorených dverí v Markíze, kde očaril nielen všetky diváčky, ale i dnes už zasnúbenú moderátorku Jasminu Alagič.

Krátko po Juanovom odchode však prenikla na verejnosť nečakaná informácia – známy model a herec v jednom má údajne tvoriť pár s bývalou finalistkou Miss Bronislavou Gregušovou, ktorá o korunku krásy zabojovala v roku 2015.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zrejme práve vzťah k mladej Slovenke dohnal Maria opäť do našich končín. Populárny fešák sa totiž po čase ukázal v tunajších uliciach, a to rovno počas veľkonočných sviatkov – v pondelok večer sa pochválil záberom pri Bratislavkom hrade. Zdá sa tak, že dievčatá z hlavného mesta majú seriálového idola znova na dosah, avšak otázkou je, či už nie je skutočne zadaný!

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/MarioCimarro, Twitter