Po ťažkých časoch, kedy v živote Lukáša Hoffmana vládli drogy, ktoré ho dostali i do väzenia, dala mladíkovi s pohnutou minulosťou obrovksú príležitosť TV JOJ. Luky tak vďaka nej začal nový a lepší život. Teraz však zrejme opäť padol na dno!

Herec Lukáš Hoffman sa netajil tým, že má za sebou minulosť zaváňajúcu drogami a kriminalitou. Dokonca sa snažil svojím príbehom robiť osvetu na školách. Veľkú pomocnú ruku v novom živote Lukymu dozaista podala TV Joj, ktorá ho počas mnohých rokov obsadzovala do rôznych projektov.

Luky v časoch pred televíznou kariérou, kedy holdoval drogám

Potetovaný fešák bol tvárou seriálov Panelák či Odsúdené, kde hral bachara. Okrem toho si zahral i menšie role v ďalších programoch známej slovenskej televízie. Ako sa ale teraz ukazuje, Lukymu herecká kariéra v ceste za šťastím nepomohla a opäť vraj padol na dno. O tom, že sa Lukáš nemá zrovna najlepšie, nasvedčujú i šokujúce zábery, ktoré sa dostali do redakcie Pluska.sk.

„Bezhlavo sa ponevieral sám v centre Starého Mesta. Chodil veľmi, veľmi pomaly a pôsobil čudným dojmom. Už na prvý pohľad bolo jasné, že s ním nie je niečo v poriadku,“ napísal do redakcie anonym. Nebol ale sám. ,,Spal na lavičke na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Čo k tomu dodať,“ ozval sa ďalší svedok, ktorý Lukyho zahliadol v nezávideniahodnej situácii. Je veru naozaj smutné, že sa mladík opäť dostal tam, kde bol predtým, než zažiaril vo svetle reflektorov.

Šokujúce zábery Lukyho, ako prespáva na lavičke, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook