Televízia JOJ v tomto roku stavila na novú reláciu o „znovuzrodení“ pripomínajúcu zahraničné Extrémne premeny s legendárnym trénerom Chrisom Powellom. No zatiaľ čo americký program žne obrovské úspechy, jojkársky Reštart sa s pozitívnymi ohlasmi veľmi nestretáva. Po zverejnení najnovšej fotografie sa tak na tvorcov programu zvalila lavína silnej kritiky.

Relácia je od začiatku prezentovaná ako energický, skvelý a motivujúci projekt, ktorý má bezradných účastníkov pod vedením skúseného tímu odborníkov nakopnúť k novému životnému štýlu. Nejeden divák však pri pohľade na ukončené premeny len neveriacky krúti hlavou.

restart

Po tom, ako včera Jojka uverejnila fotku s pani Barborou, ktorá údajne vďaka šou omladla o dobrých 15 rokov, sa strhlo hotové peklo. Mnohí ľudia totiž okamžite zaujali celkom opačný postoj a prikláňajú sa k názoru, že premena sympatickej plavovláske vôbec neprospela, ba práve naopak, Barborka vraj vyzerá ešte staršie ako pred nástupom do súťaže.

Snímka prezrádzajúca vzhľad účastníčky šou pred premenou a po premene spustila obrovskú vlnu kritiky. Diváci televízii vyčítajú, že relácia Reštart nemá absolútne žiaden šmrnc a zmeny na súťažiacich viditeľné vôbec nie sú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

JOJ Restart

„Pani vyzerá o 15 rokov staršie. Program veľmi zlý, môžete ho zrušiť!“ vyjadrila sa rozhorčená diváčka. K takému názoru sa, bohužiaľ, priklonili desiatky ľudí. „Aj v mojom prípade teraz vyzerá pani omnoho staršie. Možno by bolo treba zmeniť stylistku,“ poradila ďalšia komentujúca.

Niektorí však zašli ešte omnoho ďalej a vo svojich vyjadreniach neváhali použiť aj vulgarizmy. „Sa mi zdá, že si robia pi*u z ľudí v tej TV JOJ. To čo jej urobili?“ rozvášnil sa nahnevaný Slovák.

To čo ste s ňou dorobili? Hrozné čosi. Kto ich tam oblieka preboha? Celý outfit je zlý a zostarla. Predtým vyzerala dobre, najprv som si myslela, že to ste sa pomýlili a fotky sú naopak,“ neveriacky na snímku hľadela sklamaná fanúšička šou. A aký je váš názor na jojkársky Reštart? Vám sa premeny páčia? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Restart

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Instagram/Tvjoj, pixabay.com