Rastislav Ekkert sa pravidelne prihovára divákom TV JOJ. Známa tvár z regionálnych správ bola teraz prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Kučeravý redaktor skončil v cele. K nešťastnej situácii sa nakoniec vyjadril aj on sám. 

Portál Nový Čas informuje, že 13. januára mali obyvatelia Hnúšte kontaktovať mestskú políciu, nakoľko ich vystrašila jazda JOJ-kára Rasťa Ekkerta. ,,Krátko po 8. hodine ráno policajti z Obvodného oddelenia z Hnúšte zastavili na ceste II. triedy medzi Brezinou a Brádnom nákladné vozidlo Ford Tranzit a vodiča vyzvali na predloženie dokladov a vykonanie dychovej skúšky,“ cituje policajnú hovorkyňu Máriu Faltániovú zmienený zdroj.

,,Nafúkal 2, 68 promile. Vodičovi bolo vznesené obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, bola mu obmedzená osobná sloboda a bol umiestnený do policajnej cely. Vec bude ukončená v superrýchlom konaní,“ dodala Faltániová. Vo vozidle sa mali nachádzať aj Rasťove psy, ktoré skončili v útulku.

,,Áno, je to pravda, po rozchode so svojou priateľkou, ktorá bola zmyslom môjho života, som upadal do čoraz väčšej depresie,“ priznal na Facebooku Ekkert, ktorý 24 hodín triezvel za mrežami obvodného oddelenia v Rimavskej Sobote. V poobedných hodinách si od sudcu vypučil aj trest a vyzdvihol si psy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dve Becherovky a policajná cela, čisté peklo, som špinavý, smradľavý, niečo strašné, nikomu som neublížil, len som si dal po rokoch na svoje meniny fľašu Becherovky. Dostal som brutálny zákaz na dva roky, za 40 rokov som neurobil ani najmenší priestupok, teraz si ma podajú a pri tom som išiel po lesnej ceste s fľašou becherovky. Pekný smutný večer, priatelia,“ dodal na sociálnych sieťach známy redaktor.

Zdroj: Čas.sk, Facebook – Rastislav Ekkert | Foto: Facebook – Rastislav Ekkert