Oheň praská v kozube, za oknom padajú posledné farebné listy zo stromov a vy zababušená v deke čítate knihu a popíjate zo šálky horúcu kávu alebo čaj. Ale čo tak si trochu osladiť život a dopriať si horúcu Nutellu?

Medzi ženami a čokoládou panuje odveká symbióza. Máte zlú náladu, ste nervózna alebo vás prepadli „vaše dni“ – Riešenie? – Ponoríte sa do Nutelly a o minútku je vaša kríza zažehnaná! Ak milujete jej vyjedanie lyžicou, tak je nasledujúci nápoj pre vás ako stvorený! (Len si nezabudnite nechať aj na recept… :P)

Ingrediencie:

  •  8 polievkových lyžíc Nutelly
  •  120 ml kondenzovaného mlieka

Postup:

Nalejte mlieko do pohára a pridajte Nutellu. Zohrejte jednu minútu v mikrovlnnej rúre a potom premiešajte. Opäť zohrejte na 30 sekúnd, alebo kým sa Nutella úplne nerozpustí a zmieša sa s mliekom. Pri servírovaní ešte raz dobre premiešajte. Množstvo ingrediencií uvedených v tomto recepte je vhodné pre dvoch, resp. pre 2 dávky. Ak si budete chcieť pripraviť väčšiu dávku, nahraďte mikrovlnu rúru kastrólom na sporáku. Zvyšné množstvo udržujte v chladničke a neskôr si to opäť môžete zohriať. Mňáám ;-)

Zdroj: theviewfromgreatisland.com | Foto: pixabay.com, giphy.com