Módne trendy sú prelietavé ako lastovičky. Tešíte sa z nich celé leto a zrazu príde jeseň a už ich tu niet. Zachytili ste, čo letí túto jeseň? Okrem opadaného lístia, samozrejme. Čo by ste si mali obliecť, aby na vás ani jesenný dážď nepadal, pretože mu bude ľúto kaziť váš dokonalý outfit. Základom je vedieť, že farbou roku 2015 je vínová marsala. Elegancia, zmyselnosť a jednoduchosť v jednom tóne. Máloktorá farba dokáže byť takto fascinujúca. A aké oblečenie si vybrať, aby ste boli hviezdou?

 

Jesenná hippie móda

Sedemdesiate roky 19. storočia sa odeli do jesenného. Boli tu aj počas leta, no vtedy boli sviežejšie. Teraz vás čaká veľký návrat zvoncových nohavíc, ktorý rozdelí ženskú populáciu ešte viac ako referendum o rodine slovenskú spoločnosť. Čo poviete na zvonce vy? Budete sa im vyhýbať ako čert krížu alebo si ich s radosťou oblečiete? ČI ich budete nosiť s nechuťou, ale móda je móda?

Čo poviete na zamat?

Aký vzťah máte vy a zamat? Považujete ho za veľmi elegantný a príjemný materiál alebo vám skôr pripomína luxusné pyžamo? Pripravte sa však na to, že túto jeseň je v kurze. Vyberajte tmavšie odtiene – čierna, tmavomodrá, bordová či tmavozelená. Je dobré byť opatrná s týmto materiálom. Jeden kúsok je tak akurát. A čo sa nosí? Hlavne zamatové saká , takže šup, šup, jedno si zaobstarajte aj do vášho šatníka.

Spoznajte farby jesene

Klasické jesenné farby ako oranžová, škoricovo hnedá či horčicová sú klasicky opäť v kurze. No jedna ich prevyšuje všetky – farbou roka 2015 je vínová, tzv. marsala, ktorá vyzerá veľmi elegantne a luxusne. Opäť to s ňou však nemôžete prehnať, jeden-dva kúsky a dosť. A s akými farbami ju kombinovať? Ideálna je kombinácia vínovej s tmavomodrou alebo ťavou hnedou.

Výrazné náušnice

Výrazné náušnice  sú tento rok hit. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii, veď v kombinácii s módou zo 70. rokov prakticky nemôžete stúpiť vedľa. Zažiarte aj vy počas pochmúrnej jesene a urobte si radosť niektorým z týchto kúskov. Najlepšie rovno všetkými.