Očarujúca Jennifer Lopez rúca všetky predsudky o tom, ako by mala vyzerať žena pred päťdesiatkou. Pri pohľade na jej vzhľad i dokonalé telo je totiž ťažko uveriteľné, že popová diva si už čoskoro pripíše k veku piaty krížik. Speváčka ale často šokuje aj outfitmi, len sa pozrite, v čom najnovšie zavítala na slávnostnú spoločenskú udalosť!

Populárna kráska patrí medzi ženy, ktoré na sebe neprestajne makajú. Jennifer si tak zakladá na perfektnom líčení a vzhľade. Jedinečné diéty, ktoré roky praktikuje, si už získali minimálne takú popularitu ako samotná diva. J. Lo sa totiž netají tým, že za božskú postavu vďačí najmä originálnemu štýlu stravovania, pri ktorom sa nemusí striktne obmedzovať.

jennifer lopez

V týchto dňoch sa koná veľkolepá premiéra filmu s názvom Second Act, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá práve slávna speváčka. Hoci bude nové dielo do kín oficiálne vypustené až 21. decembra, ešte predtým si hŕtska vyvolených mohla nový film pozrieť v rámci špeciálnej predpremiéry. Hlavná hrdinka tak fanúšikov opäť nesklamala a na slávnostnú udalosť sa neuveriteľne vyparádila.

V prepychových ružových šatách s dlhou vlečkou totiž vyzerala ako hotová bohyňa. Pohľad na známu ikonu vzbudzuje dojem, že krásnej herečke a speváčke v jednej osobe sa akýmsi zázračným spôsobom podarilo zastaviť čas. Aktuálne fotografie z predpremiéry si za dva dni už stihli na sociálnych sieťach získať milióny lajkov. Veď posúďte sama – takto má vyzerať správna diva!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lopez

Zdroj/Foto: Instagram/Jlo