Jennifer Aniston si spája množstvo ľudí najmä s hercom Bradom Pittom, avšak títo dvaja netvoria pár už pekelne dlho. Seriálová Rachel je totiž vydatá za amerického herca Justina Therouxa, ktorý je známy zo seriálu The Leftovers alebo z komédie Wanderlust (po slovensky: Toto je raj), v ktorej si zahral práve po boku svojej zákonitej pani manželky!

V roku 2011, počas natáčania filmu Wanderlust, prebehla medzi oboma hercami iskra, čo neskôr viedlo až k ich spoločnej svadbe. Herci si povedali svoje ,,áno“ pred dvoma rokmi počas prísne stráženého a utajovaného obradu. Dvojica každému oznámila, že pôjde o Justinovu oslavu narodenín, z ktorej bolo nakoniec nečakané uzavretie manželstva. V podobnom duchu prebiehali aj medové týždne dvojice, ktoré strávili tak, akoby nikto nepredpokladal. Pár si totiž so sebou na svadobnú cestu zavolal aj svojich priateľov, ako Courteney Cox či rôznych iných kolegov z brandže.

Herci vzájomnými láskyplnými vyjadreniami rozhodne nešetria ani na verejnosti a v rozhovoroch sa pravidelne zmieňujú o tom, akí sú jeden na druhého hrdí. Manželia sa neustále podporujú, či už v súkromí alebo na rôznych spoločenských udalostiach aj napriek tomu, že sú obaja pracovne maximálne vyťažení a často ich delia obrovské vzdialenosti. Láska im však napriek tomu rozhodne nechýba, o čom svedčí aj ich najnovšia fotografia, ktorú pridal Justin na svoj Instagram presne v deň druhého výročia ich svadby. Na snímke pôsobí dvojica skutočne zamilovane a my evidentne nie sme jediné, kto im fandí. Fotku im totiž okomentovalo množstvo známych ľudí, medzi inými aj Paris Hilton, ktorá im popriala šťastné výročie či herečka Liv Tyler. A my len dúfame, že Jenn konečne našla svoje skutočné šťastie a hrdličkám sa bude takto dobre dariť aj naďalej! :)

Justin na Instagrame

 

Dvojica vo filme Wanderlust

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Twitter