Kráska slovenského šoubiznisu ukázala svetu svoju pravú tvár. Na Instagram totiž zavesila fotografiu, na ktorej je bez štipky mejkapu. Táto žena vyzerá aj nenalíčená jednoducho fantasticky!   

Profesionálna tanečnica Ivana Surovcová (30) sa zviditeľnila v tanečnej šou Let´s Dance. Pozornosť pútala okrem pohybového nadania aj svojim zovňajškom – Ivana je totiž považovaná za jednu z najkrajších žien slovenského šoubiznisu. Tanečnica si je vedomá svojich kvalít a svoje životné momenty zachytáva do fotografií, o ktoré sa delí s fanúšikmi na Instagrame. V súčasnosti je jej trvalým domovom Amerika, kde žije so svojim snúbencom Mariánom Gáboríkom.

Medzi jej zverejnenými príspevkami sa objavila aj fotografia, na ktorú si mnoho žien netrúfne. Ide o snímku „nature beauty“, teda prirodzená krása. Ivana odhodila všetky zábrany a jednu takú si cvakla doma pred zrkadlom. A výsledok? Je nádherná aj bez mejkapu!  Myslíme si, že Ivana by mohla bez výčitiek svedomia zahodiť všetky šminky a pokojne chodiť po ulici ,,bez omietky“. Čo myslíte vy? :-)

Ivanina fotografia bez mejkapu

Je krásna s mejkapom, ale aj bez.
Je krásna s mejkapom, ale aj bez neho.

Foto: Instagram, Freepik