S tehotnými ženami sa v našom šoubiznise roztrhlo doslova vrece, veď radostnú novinku svetu oznámila aj jedna z najpopulárnejších speváčok zo susedného Česka, ktorá správu o svojom tehotenstve verejne priznala na sociálnej sieti.

Monika Absolonová, uznávaná muzikálová speváčka a herečka, tak o pár mesiacov porodí svoje druhé dieťa. K staršiemu Tadeáškovi teda pribudne ďalšia ratolesť, čomu sa podľa slov samotnej hviezdy malý synček veľmi teší. Monika je už v treťom mesiaci a svoje tajomstvo si doteraz spolu s partnerom Tomášom Hornom úzkostlivo strážili. Vyjsť s pravdou von sa rozhodla až po tom, ako zistila, že všetky potrebné testy dopadli dobre. Radosť z nového života, ktoré rastie pod jej srdcom, tak nastávajúcim rodičom snáď nič nepokazí.

Umelkyňa si však zároveň uvedomuje aj fakt, že neplánované tehotenstvo podstatne ovplyvní i jej pracovné povinnosti, ktoré bude musieť svojmu stavu podriadiť. Správa o jej gravidite dokonca vyšla aj prostredníctvom tlačovej správy, ktorú speváčka doplnila vlastným vyjadrením na svojom Instagrame.

„Čakám bábätko. Veľmi sa tešíme celá rodina, najmä Tadeáš, ktorý si to úplne nevie predstaviť. Zatiaľ všetky testy dopadli výborne, tak sa modlíme, aby tomu bolo tak aj naďalej. Týmto sa ospravedlňujem všetkým, že som v posledných mesiacoch skoro nikam nechodila, ale nešlo to… Priznávam, že úplne dobre mi stále nie je. Držte mi päste, ďakujem moc!“ odkázala spevácka hviezda svojim fanúšikom.

Monika Absolonová so svojou rodinkou

Monika Absolonová čaká druhé dieťa

Tlačová správa o Monikinom tehotenstve

Monika Absolonová je druhýkrát tehotná

Zdroj/Foto: Instagram/Monika Absolonová