Krásna speváčka Nicole Scherzigner zrejme nemá v poslednom období akosi šťastie na mužov. 38-ročná kráska sa po osemročnom turbulentnom vzťahu s Lewisom Hamiltonom vrhla do náručia bulharského tenistu, avšak ako sa zdá, aj tejto láske už zazvonil umieračik a speváčka sa opäť radí medzi ,,single ladies“.

Bývalá líderka dievčenskej skupiny Pussycat Dolls a porotkyňa americkej speváckej šou X-Factor bola dlhodobo zamotaná vo vzťahu s pretekárom Formuly F1, Lewisom Hamiltonom. Dvojica sa neustále rozchádzala, schádzala a napokon sa v roku 2015 definitívne rozišli. Nicole však dlho nelenila a za svojho bývalého snúbenca si rýchlo našla náhradu– bulharského tenistu Grigora Dimitrova (25), ktorý má slabosť pre staršie ženy. Jeho predchádzajúcou partnerkou bola tridsaťročná tenisová hviezda Mária Šarapovová a samotná Nicole je od neho staršia o 13 rokov!

Láska tmavovlásky a temperamentného Bulhara však dlho nevydržala a po roku si povedali definitívne zbohom. Tentokrát bol údajne problém v Grigorovi a jeho neempatickosti voči Nicole. Blízky priateľ speváčky priblížil denníku The Sun, prečo sa podľa neho pár rozišiel: ,,Práve teraz rieši Nicole nejaké osobné problémy, s ktorými sa musí vysporiadať a Grigor nie je schopný byť jej v tej chvíli oporou. Tak sa rozišli. Už skôr si dali pauzu a dokázali ju prekonať. Ale v túto chvíľu si aj ich okolie myslí, že už to z ich vzťahu vyprchalo.“ Hoci teraz zrejme Nicole prežíva náročnejšie životné obdobie, nepochybujeme, že tak krásna žena, ako je práve ona, nezostane dlho na ocot.

Nicole je po roku opäť single.
Nicole je po roku opäť single
Za rozpad vzťahu vraj môže tenista.
Za rozpadnutie vzťahu vraj môže tenista
Prekrásna speváčka zaručene sama dlho neostane.
Prekrásna speváčka zaručene sama dlho neostane
Nicole je označovaná za jednu z najkrajších žien planéty.
Nicole je označovaná za jednu z najkrajších žien planéty

Jeden z najznámejších hitov Pussycat Dolls – Buttons

Foto: Instagram, Pixabay