Už 13. januára TV Markíza a TV Nova spúšťajú najdrsnejšiu reality šou, akú kedy Slovensko a Česko poznalo. Jednou z 24 účastníkov Survivor zastupujúcu celebrity je aj víťazka 12. série Farmy Xénia Gregušová. Prečo sa na takúto obrovskú výzvu podujala? 

Krehká blondínka na svojich sociálnych sieťach oznámila veľkú novinku, a to že sa vyberie na exotický ostrov v Dominikánskej republike, kde siahne až na dno svojich síl. Xénia si už teraz uvedomuje, že kvôli predošlému pôsobeniu v statkárskej šou môže čeliť kritike.

survivor

,,Som veľmi vďačná za túto príležitosť a neskutočne sa teším. Samozrejme, mám aj obrovský rešpekt, ale verím, že to zvládnem najlepšie, ako budem vedieť,“ píše v úvode nadšene tanečnica zo Žiliny.

,,Veľa z vás si možno povie: ”To ti jedna reality show nestačila?”… Ja by som vám k tomu povedala len toľko, že som človek, ktorý rád skúša nové veci, nové výzvy,“ ozrejmuje pôvabná influencerka, ktorá sa pokúsi zabojovať o rozprávkovú sumu 100 000 eur.

,,Neskutočne sa teším no to, že si na vlastnej koži vyskúšam, aké je to prežiť bez ničoho na opustenom ostrove. Rada spoznám nových ľudí, rada zažijem ten adrenalín a stres pri každej súťaži…. Toto všetko sú veci, ktoré človek bežne nezažije a preto sa to všetko neskutočne teším….“ raduje sa zo zaujímavej príležitosti Xénia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Farmu som zvládla, no SURVIVOR je o niekoľko levelov vyššie, takže sama som zvedavá, ako to zvládnem,“ dodáva na záver známa kráska. Držíme palce!

Foto/Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, xenia_gregusova