Uznávaný slovenský raper Kali sa už niekoľko týždňoch pýši najkrajším titulom otec. Popri rozbehnutom pracovnom kolotoči či porotcovaní v populárnej šou The Voice si ale vždy dokáže nájsť čas aj na neopakovateľné chvíle s malou dcérkou Nelkou, pričom práve dnes sa hrdý tatko pochválil úžasným momentom!

Kaliho dcérka Nelka takmer bezprostredne po príchode na svet naplno ovládla slovenský Instagram. Fotky rozkošnej princezničky tak v posledných dňoch sledujú tisícky nadšených priaznivcov aktuálneho kráľa hip-hopovej scény.

Kali

Novopečený ocino sa obrovskou láskou k dvom najdôležitejším ženám svojho života vôbec netají a všetky voľné chvíľky trávi po boku priateľky Alice a dcérky Nelky. Slávnemu koučovi zo šou The Voice sa najnovšie dokonca podarilo zachytiť nezabudnuteľný okamih – jeden z prvých úsmevov vlastného dieťaťa. ,,Čo je viac? Začíname sa smiať,“ okomentoval raper nádherný záber s batoľaťom v náručí.

Neskutočne krásna fotka dojala nielen samotného autora, ale i množstvo fanúšikov, ktorí z čarovného detského smiechu ostali totálne unesení. Snímka plná úprimnej otcovskej lásky a radosti z pokrokov bábätka si v priebehu jedinej hodiny vyslúžila viac ako 25 tisíc lajkov, pričom obdivné komentáre od ľudí stále pribúdajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic