Skúšali ste si už niekedy zacvičiť v šatách, lodičkách, košeli či v nohaviciach? Nuž, zrejme to ani pre vás nie je práve najvhodnejšia alternatíva, a preto sme našli cvik aj pre vás, ženy, ktoré ešte dnes nemáte pripravené tepláky pre nový, zdravý režim. 

Touto jednoduchou činnosťou si postavu nevyformujete, avšak zaručene spálite zopár prebytočných kalórií! :) (vždy lepšie ako nič)

  1. Priblížite sa k partnerovi
  2. Vlažte svoje ruky do jeho vlasov
  3. Prižmúrte oči
  4. Natiahnete krk
  5. Našpúlite pery
  6. Bozkávate sa :)

Okrem skutočnosti, že je naša rada maximálne príjemná, zvyšuje v tele endorfíny a pozor! PÁLI KALÓRIE!! :) V prípade, že si aj na nejakej spoločenskej udalosti nájdete tajné miesto a zvediete svojho partnera, za 5 sekúnd spálite cca 10 kcal. Ak sa budete bozkávať dlhšie, predpokladáme, že sa to zvrhne do niečoho iskrivejšieho a s dávkou vášne spálite kalórií ešte mnohonásobne viac. ♥ Okrem iného, bozkávaním predchádzate tvorbe vrások, uvoľňujete stres, zvyšujete imunitu a taktiež si ním predlžujete život.

Veríme, že si vezmete našu radu k srdcu a voľné chvíle strávite tými najspaľujúcejšími činnosťami. Láska predsa kvitne v každom veku a počas všetkých ročných období. :)