Svet šoubiznisu sa rozrástol o ďalšie celebritné bábätká! Tentokrát sa o radosť v Hollywoode postaral veľmi úspešný, obľúbený a najmä sympatický filmový herec George Clooney, ktorý sa stal pyšným otcom dvojičiek vo veku 56 rokov. 

Na svete snáď niet človeka, ktorý by nepoznal amerického herca Georgea Clooneyho, ktorý už roky patrí medzi najväčších hollywoodskych krásavcov. Aj keď bol dlhé obdobie jedným z najšarmantnejších starých mládencov Hollywoodu, v roku 2014 vhupol do manželského zväzku so sympatickou advokátkou Amal, ktorá pochádza z ďalekého Libanonu. Ich veľkolepá svadba sa odohrala v romantických Benátkach a medzi pozvanými nechýbali svetové hviezdy, ako Matt Damon, Cindy Crawford, John Krasinski či Emily Blunt.

Začiatkom februára 2017 do sveta prenikla informácia, že krásna Amal nosí pod srdcom dvojčatá, ktoré sa podľa najnovších informácií narodili práve 6.6.2017! Túto správu  potvrdil hercov hovorca pre zahraničný magazín People, ktorý zároveň prezradil pohlavie aj mená detičiek. Dievčatko dostalo meno Ella a chlapček sa volá Alexander. Všetci sú zdraví, šťastní a darí sa im skutočne vynikajúco. Verejné vyjadrenie zakončil naozaj originálnym spôsobom, keď si zavtipkoval na adresu novopečeného tatka. George je vraj pod sedatívami a zotavenie by sa malo dostaviť až o pár dní. Zdroj blízky z okolia novopečených rodičov sa vyjadril, že držiteľ Oscara z roku 2006 i ďalších prestížnych ocenení bude naozaj skvelým otcom. A my o tom absolútne nepochybujeme! :)

George a Amal

Foto: YouTube | Zdroj: People.com