Jason Momoa je nepochybne jeden z najatraktívnejších mužov planéty. Obľúbenec žien sa v roku 2005 stretol so svojou detskou platonickou láskou Lisou Bonet a nakoniec medzi nimi preskočila iskra. Romantickej láske je teraz koniec!

Prominentný párik, ktorý pozná celý svet, má zo svojho manželstva dve deti – staršiu Lolu a syna Nakoa-Wolfa. Hviezda seriálu Game of Thrones teraz prostredníctvom sociálnych oznámila správu o rozchode s nie menej známou manželkou, ktorá bola predtým vydatá za umelca Lennyho Kravitza.

,,Všetci sme pocítili tlak a zmeny tejto transformačnej doby. Revolúcia sa odkrýva a naša rodina nie je výnimkou… v dôsledku seizmických posunov sa vyskutujú rôzne pocity a rast. A tak zdieľame naše rodinné novinky. V manželstve už pôjdeme rôznymi cestami,“ zdôveril sa na Instagrame filmový Aquaman.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zdieľame to nie preto, že si myslíme, že je to zaujímavé… Ale aby sme mohli žiť životom dôstojne a poctivo. Láska medzi nami pokračuje a vyvíja sa spôsobom, ktorý si praje byť poznaný a prežívaný. Oslobodzujeme sa navzájom, aby sme boli tým, kým sa učíme byť,“ ozrejmuje Jason, ktorý bol s Lisou 16 rokov.

Foto/Zdroj: Instagram/prideofgypsies, officiallisabonet