Strýko Jessie, ktorého chcela mať doma každá teenagerka, starostlivý otec Danny so svojimi pubertálnymi dcérami a sestry Olsenové ako malá Mischell. ,,Plný dom“ oprášil kopytá a opäť sa vracia na televízne obrazovky!

Písal sa rok 1987, keď vznikla pilotná časť obľúbeného rodinného seriálu ,,Plný dom“. 192 epizód zo života Dannyho Tannera, jeho troch dcér, strýkov a priateľov sa natáčalo dlhých 7 rokov a dievčatá doslova vyrastali pred očami divákov. Išlo vôbec o prvý projekt, v ktorom sa objavili Ashley a Mary-Kate Olsenové už ako 9 mesačné bábätká a stali sa doslova miláčikmi verejnosti. V epizódach sa síce striedali, no seriál im zabezpečil globálnu popularitu, na ktorej mohli aj naďalej ťažiť vo filmoch či v módnom priemysle. Paradoxne, Mischell je jediná postava z rodiny, ktorá sa v pokračovaní seriálu neobjaví, nakoľko sestry sa odmietli podieľať na jeho comebacku. Dave Coulier (strýko Joey) sa k tomu vyjadril: ,,Dievčatá sú členovia rodiny, no myslím, že na vec majú iný pohľad. Keď sme sa spojili a začali nakrúcať, boli ešte deti a preto nemôžu zdieľať rovnaké spomienky. Nemôžem za ne hovoriť, ale rozumiem, že nemajú rovnaké pocity ako my ostatní.“

Tiež máte pocit, že sa herci ani po 20. rokoch vôbec nezmenili? 🙂 Prvú časť 13 dielnej série môžete vidieť už 26.2.2016 na Netflix!

2

Pamätáte si na tieto scény? 🙂

1 2 3 4 5 6 7

Foto: scorphotos.com, Instagram, Facebook