Stará láska nehrdzavie! Dôkazom sú hollywoodske hviezdy Jennifer Lopez a Ben Affleck, ktorí si po 18-tich rokoch od svojho rozchodu 16. júla povedali áno. Počas uplynulého víkendu však dvojica usporiadala druhú svadbu – na nej sa nevesta predviedla až v troch luxusných róbach!

Po oficiálnej svadbe, ktorá sa konala pred mesiacom v úzkom kruhu ľudí v Las Vegas, sa mladomanželia presunuli do 9-miliónového sídla Bena Afflecka v Georgii. Tam už na zaľúbencov a ich hostí čakala životná udalosť číslo 2 a hlavne hostina, ako sa patrí!

Svadobná róba zväčša nebýva žiadnou lacnou záležitosťou, avšak Jennifer problém s peniazmi rozhodne nemá, a tak zvolila rovno tri kusy. Príťažlivá speváčka a herečka zažiarila v modeloch exkluzívneho módneho domu Ralpha Laurena.

Vo všetkých prípadoch 53-ročná diva stavila na bielu eleganciu lemujúcu jej dokonalé krívky. Nakoľko sú šaty ručne šité z tých najkvalitnejších materiálov, pričom na nich nechýbajú kryštály a perly, hodnota každého modelu sa odhaduje na minimálne milión dolárov. Pozrite sa, aká bola jedna z najkrajších žien sveta okúzľujúca nevesta!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: Instagram/chrisappleton1, onthejlo.com