Zuzana Strausz Plačková, jedna z najväčších ikon slovenského šoubiznisu, to už nevydržala a prehovorila o tej najintímnejšej správe zo svojho súkromného života. Stalo sa tak po tom, čo zverejnila fotografiu z dovolenky a ľudia si všimli malý detail na jej brušku. Aká je skutočná pravda?!

Zuzana Plačková sa spolu so svojím manželom Reném postarali o slovenskú svadbu roka. Kontroverzná playmate sa pred tromi rokmi postavila pred oltár v nadýchaných ružových šatách a odvtedy ju sprevádza jediná otázka – kedy plánujú mať spoločné dieťa?

Podobné správy zaplavili podnikateľku z Čadce najmä po tom, čo zverejnila nevinný záber z dovolenky v Miami. Zuzana totiž zvolila letné vzdušné šaty, na ktorých si jej sledovateľky všimli výrazný detail – zväčšené bruško, a tak sa rozhodli prostorekú brunetku okamžite osloviť s otázkou o tehotenstve.

Na dané reakcie sa Plačková rozhodla ihneď zareagovať postom, pričom neskrývala svoje rozhorčenie. „Otázky, ako či som tehotná, si nechajte pre seba, lebo nie som, naozaj si nemôžem dať voľné šaty?“ Pohoršovala sa, pričom aspoň uviedla veci na pravú mieru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Zuzana Strausz Plačková