David Buška patrí medzi známe tváre z televíznych reality šou, na ktoré divák nezabudol ani po jeho vyradení z hry o finančnú odmenu. Sympatického športovca z Námestova si väčšina ľudí pamätá najmä vďaka citovému vzplanutiu na schátranom statku.

Našiel viac, než predpokladal. David Buška sa krátko po nastúpení do vidieckej reality šou zamiloval do výstrednej tmavovlásky z Považskej Bystrice. Po ukončení súťaže sa mladí zaľúbenci dokonca rozhodli pre radikálny krok a verejnosť šokovali náhlymi zásnubami v lone prírody. 

Zamilovanej rozprávke však nadobro odzvonilo a internet zaplavila ďalšia nečakaná novinka z ich súkromia – koniec farmárskej lásky. Táto správa ale potešila ženské pokolenie, keďže sympatický „wanna be model“ bol opäť voľný. Zvýšená pozornosť dievčat očividne lichotila aj bývalému farmárovi, ktorý sa na súkromnom profile len nedávno pochválil zábermi s neznámou spoločnosťou. 

To zrejme vyvolalo prudké ohlasy zo strany fanúšikov, ktorí si ho stále pamätajú po boku jeho ex-partnerky Lucie Gachulíncovej. David sa tak rozhodol okamžite zareagovať a svojim sledovateľom vysvetlil svoju milostnú situáciu po rozchode s Lulou.

Milujem, keď ľudia riešia môj život a píšu dôvody nášho rozchodu. H*vno o mne viete,“ spustil v hneve. „Áno, mám v živote okolo seba viac žien, ale nie preto, že ich preťahujem, ako som sa dočítal, ale z úplne iného dôvodu,“ priznal rozhnevaný Buška.

Neskôr, samozrejme, pred zrakmi tisícov fanúšikov objasnil dôvod, na základe ktorého má okolo seba hárem krások. „Keď má niekto okolo seba väčšinou ženskú spoločnosť a je sympatický, tak automaticky je namyslený a sukničkár,“ dodal. (V preklade povedané: Zabije sa, keď je taký pekný?)

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook