Môžeme byť po uši zamilované, ON môže byť naša spriaznená duša a môžeme celým srdcom veriť, že láska prekoná NAOZAJ všetko, ale priznajme si krutú pravdu. Pokiaľ to raz neklape v posteli, celý vzťah sa stáva len trápnym kompromisom. Je to nefér, povrchné a bez štipky romantiky! Ale je to tak. Ako však zistíme, či je náš vyvolený aj dobrý milenec? Jednoducho! Stačí sa opýtať hviezd…

Pripravili sme pre vás zoznam znamení zverokruhu, ktoré sú zoradené od najhorších po najlepších milencov. No schválne, na ktorej priečke skončil „ten váš“? :)

Vodnár

Dôvod, prečo sa muži Vodnári ocitajú až na konci zoznamu, je ich vyhranená povaha- sú to introvertní samotári, ktorí potrebujú veľa času na to, aby sa partnerke otvorili. To je často pochopené ako chlad a ľahostajnosť.

Kozorožec

Nie je to tak, že Kozorožec je zlý milenec. Avšak, byť s ním vo vzťahu je ťažké, pretože Kozorožec je veľmi vyberavý, čo sa týka jeho vyvolenej. To často vedie k vytvoreniu nedôvery medzi Kozorožcom a iným znamením. Práve s tým súvisia aj veľmi vlažné výkony v posteli.

Býk

Zamilovať sa do Býka môže byť jedným z najlepších alebo jedným z najhorších rozhodnutí vášho života. Býk je na jednej strane verný a lojálny, na strane druhej je veľmi tvrdohlavý. To často vedie k nedorozumeniam a nude hlavne v intímnej oblasti.

Panna

Muži v znamení Panny sú často považovaní za tak trochu maniakov, a to kvôli ich určitým nezvyčajným preferenciám- dalo by sa povedať až zvrhlostiam. Napriek tomu je dotyk Panny veľmi citlivý a starostlivý, čo časom môže urobiť intímny život krásnym.

Váhy

Váhy by mohli byť jedným z najkreatívnejších a vášnivých ľudí v miestnosti. Avšak tá istá vášeň a kreativita má odvrátenú stránku. A síce majetnícke sklony. To vedie k tomu, že v intímnych chvíľach sa k vám začne chovať ako k majetku a často úplne pokazí zážitok z milovania.

Blíženci

Blíženci sú veľmi vášnivé znamenie, ale je veľmi náročné v nich prebudiť skutočnú túžbu. Práve preto je ich reputácia milovníka mierne pošramotená. Ale ak sa vám podarí ich vzrušiť, čakajú vás skutočne nádherné chvíľky.

Strelec

Je známe, že Strelec miluje skúmať novšie obzory a tento rys sa neobmedzuje len na príležitosti v živote. Ak ste v posteli so Strelcom, môžete očakávať skutočné gymnastické výkony, ktoré napokon zakončí s nezbedným úsmevom na tvári.

Rak

Rak je veľmi vášnivý a emocionálne založený… a toto všetko vie v posteli výborne zužitkovať. Dôvod, prečo nezastáva oveľa vyššiu priečku je jeho nevyrovnaný výkon- milovanie s Rakom je ako jazda na horskej dráhe: niekedy stúpate k výšinám, inokedy klesáte do šedivého priemeru…

Lev

Lev je neskutočne divoký a dominantný, a to dodáva intímnemu životu záhadnú a exotickú príchuť. Táto vášeň a sila, ktorá z Leva vychádza, pôsobí na opačné pohlavie ako magnet, takže určite mu nedá veľa námahy, aby vás dostal do postele. Lev je dobrý milenec, ale je tu riziko, že prevládnu jeho skryté narcistické sklony, čo by mohlo celé milovanie úplne zničiť.

Baran

Baran je vášnivý milenec a zmyselný partner. Táto vášeň a zmyselnosť je sprevádzaná nutnosťou poháňať partnera niekedy až uletenými milostnými hrátkami. To často nechá prevýšiť tú dominantnú stránku jeho osobnosti, a práve preto nie je v tomto zozname na prvom mieste.

Ryba

Stará, dobrá klasika- presne to vystihuje milovanie sa s mužom v znamení Rýb. S nezastaviteľnou vášňou a staromódnym milovaním, krásnou romantikou. Týmto všetkým privedú svojho partnera do nefalšovanej extázy.

Škorpión

Áno, toto je jednoznačný víťaz. Muž Škorpión má určite veľa nebezpečných vlastností, ale dámy, ten vie, ako ženu uspokojiť!! Každú dámu a za každých okolností! Ak hľadáte fyzickú rozkoš, hľadáte niekoho v znamení škorpióna!

Ak ste si svojho vysnívaného partnera našli v prvej polovici zoznamu, nezúfajte. Nikto predsa nehovorí, že práve ON nebude tou výnimkou z pravidla. Okrem toho stačí trpezlivá učiteľka, trocha snahy a výsledky sa určite dostavia. :)

Zdroj: themindsjournal.com | Foto: Flickr.com; pxhere.com; YouTube