Máte priateľa, ktorý je skvelý, až na to, že je príliš lakomý? Príliš šetrný, až za hranice vašich predstáv? A myslíte si, že túto jednu drobnú chybičku mu dokážete tolerovať? Mýlite sa.

Ak je chlap až príliš lakomý a dokáže na piedestál svojich životných hodnôt položiť peniaze, dokonca ich uprednostniť pred potešením svojich najbližších, budete mať pri ňom ťažký život. Je samozrejmé, že ani pri rozšafnom mužovi nebudete celkom šťastná. Chlap, ktorý rozhadzuje všetko, čo zarobí a ešte aj narobí dlhy, tiež nie je tá správna voľba. Ale každý, kto má úprimne rád svojho partnera, je ochotný dopriať mu aj potešenie, snaží sa mu život spríjemňovať a dbá, aby v rámci svojich možností urobil všetko preto, aby mu v tvári čo najčastejšie videl úsmev a spokojnosť. Dokonca to všetko robí rád. Ak tomu tak nie, jeho láska nie je celkom od srdiečka.

Je váš chlap príliš lakomý? Utekajte od neho!

Mnohí muži si myslia, že čím viac ušetria na ťažšie časy, tým viac si ho bude žena a deti vážiť. Áno, je to tak, pokiaľ to nie je na úkor ich súčasného života, radostí všedných dní a na úkor toho, že sa obmedzujú možnosti na rozvoj všetkých členov rodiny. Čo z toho, že je plná pančucha, keď deťom nie je umožnené urobiť si vodičský preukaz? Keď byt chátra, namiesto toho, aby sa zveľadoval a bol naozaj príjemným miestom pre stretávanie sa celej rodiny? Keď slová „dovolenka“ či „večera v reštaurácii“ sú pre manželku či partnerku už len neznámymi pojmami? Len vtedy sa môže vzťah pozitívne vyvíjať a rodina uberať dobrým smerom, ak chlap do neho investuje spolu so svojim „duševnom“ aj svoje peniaze. Preto si, milé ženy, radšej dvakrát premyslite, či je váš partner obyčajný škrob alebo grand, ktorému naozaj záleží na vašom šťastí. Verte, že život s grandom je tisíckrát úžasnejší. A verte aj tomu, že ešte celkom nevymreli…