Nový pondelok rovná sa nová zostava účinkujúcich šou Bez servítky. Tentokrát sa medzi súťažiacimi objavila extravagantná a udržiavaná návrhárka Rebecca Justh, pri ktorej je už na prvý pohľad jasné, že má vycibrený vkus. Atraktívna brunetka ale nie je úspešná iba vo svete módy.

Pri pohľade na Rebeccu Justh by zrejme nikto povedal, že má krátko pred 70-tkou. 66-ročná módna návrhárka si je toho veľmi dobre vedomá, pričom svoje rady na svieži vzhľad posúva i ďalej. Brunetka je totiž autorkou niekoľkých kníh, v ktorých odhaľuje jednoduché recpety, tajomstvá a desaťročiami overené skúsenosti, ako oklamať starobu a objaviť vlastný elixír mladosti a šťastia!

Keďže svojou postavou by účastníčka Bez servítky skryla do vrecka aj o viac ako polovicu mladšie dievčatá, na titulku prvého dielu spomínanej knižnej série Mám 60 rokov, no a? sa neváhala vyfotiť úplne nahá!

Ak je vám teda Rebecca Justh povedomá, môže za to nielen jej postavenie v módnom svete, v ktorom ponúka extravagantné kúsky pre odvážnejšie dámy, ale i robenie osvety v oblasti ženskej krásy. Ako sa bude dizajnérke a spisovateľke dariť v kulinárskej šou, môžete sledovať už v piatok podvečer na Jojke!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk, Instagram/rebeccajusth