Influencerka Ráchel Karnižová nabrala odvahu a otvorila tému týrania žien, keď odhalila, čo sa dialo v jej vzťahu so spevákom Tomym Kottym. Pár hodín nato sa na Instagrame vytiahla špina aj na speváka a herca Matúša Kolárovského.

Ráchel Karnižová priznala, že ju na začiatku vzťahu varovalo pred Tomym viacero ľudí. Ona však cudzím rečiam veriť nechcela, pričom jej priateľ sa k nej správal úplne inak, ako bol vykresľovaný. Pred mesiacom sa všetko zmenilo, keď ju Kotty pod vplyvom alkoholu a drog hrubo napadol a dokopal. Situácia sa cez víkend zopakovala, a tak sa kráska rozhodla, že už ďalej nebude mlčať a vykričí do sveta, ako jej známy moderátor naubližoval.

Glosátor známy z Farmy X-tra všetko priznal a vo svojom vyjadrení uviedol, že nastupuje na liečbu. ,,Tak ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom,“ nechal sa počuť spevák. Ten má v repertoári i pieseň s Matúšom Kolárovským – práve on vraj taktiež nie je neviniatko.

,,Vrana k vrane sadá,“ zanechala pri spoločnej snímke Matúša a Tomyho Nikola Baranová, s ktorou mladý otecko dcéry Veroniky Nízlovej randil minulý rok. Rovnakú fotografiu na Instagrame zazdieľal aj Nikin kamarát, tréner boxu Adam Berger, a to s textom: ,,Dvaja násilnícky na oko chrumkaví bastardi.“ Okrem toho zverejnil aj konverzáciu s Yaelovou expriateľkou, ktorej sa ozval po Ráchelinej smutnej spovedi.

,,Nikiček čau. Asi si videla, čo sa stalo Ráchelke. Tak len, že by možno nebolo od veci povedať, čo robil tebe Matúš. Nech ľudia vidia a vedia, akí sú to anjelikovia aj doma, nielen na Instagrame a sociálnych sieťach, hm? Veľmi rád ľuďom otvorím oči a poviem, prečo by som mu rád rozbil hubu v ringu. Môžem mať tú česť prosím?“ opýtal sa Nikoly, ktorá nenamietala.

,,No asi po pol roku, keď robí stále zo seba obeť on a nedrží ústa, čo jediné by mal robiť, tak jo,“ reagovala na správu Nikola, ktorá tak Berginovi dala povolenie, aby portálu Pluska.sk porozprával viac.

,,Určite nebudem hovoriť všetko, čo viem, nakoľko neviem, v akom štádiu je teraz Nika, nechcem na ňu vyvinúť nejaký psychický nátlak. Začalo to tak, že som dával na storku ponuku, že hľadáme spolubývajúceho a jej mamina sa ozvala, že jej dcéra niečo hľadá a potrebuje utiecť od priateľa, a potom z toho vzišlo, že je to Matúš. Ja sa s ním poznám, boli sme za dobre, ale potom som začal zisťovať, že čo všetko sa dialo (keď sa Nika nasťahovala) a čo všetko robil. Neviem, či to bolo zo srandy, ale potom ma vyzval na zápas, ja som to potvrdil a potom sa zľahla zem. Lenže ja som už dávno vedel, čo robil Nike a bral som to osobne, ale neriešil som to dopodrobna, lebo Nika to nechcela riešiť. Ja som to chcel už dávnejšie vytiahnuť, ale teraz, keď Tomáš zbil Ráchel, tak som si povedal , že je mi to jedno, už to poviem,“ šokoval svojimi slovami Adam tvrdiac, že jeho kamarátka Nika nie je jediné dievča, ktoré má s Matúšom negatívne skúsenosti.

,,Tých báb je myslím si, že celkom hojný počet, a dokonca Nika je v kontakte s jeho bývalou. Ona ju kontaktovala už počas vzťahu s Matúšom a všetko povedala, takže to bolo úplne jak cez kopirák. Je tých báb viac, len asi sa hanbia. Ja strašne nemám rád týchto ľudí, čo vedia ublížiť žene, na Instagrame sú to veľkí anjelikovia a majú veľké publikum, všade ich tlačia, všade ich chcú a prečo, prečo my máme si zatvárať oči predtým, ako to naozaj v skutočnosti je? Jedna nemenovaná, s ktorou sa riešil môj kamarát, povedala o Tomym to isté, čiže to nie je zase len to, že sa to dialo Ráchel, toto sa dialo ešte minimálne jednej pred ňou, bol som pri tom, ako to o Tomym rozprával,“ uzavrel športovec.

Ostré slová sa dostali aj ku Kolárovskému, ktorý ich nemieni nechať len tak. ,,Pravosť článkov, ktoré boli zverejnené a vyjadrenia v súvislosti s Matúšom “Yaelom” Kolarovským sú nepravdivé, a proti vzniknutej situácii podnikáme patričné právne kroky,“ znie oficiálne stanovisko produkčnej spoločnosti Illuminate zastupujúcej Matúša Kolárovského.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/berginoooooo, veronikatwiins, nikola_baranova