Slovenská hip-hopová scéna sa čoraz viac dostáva do popredia a získava si stále väčšie množstvo fanúšikov u ľudí rôzneho veku. Medzi nádejné mladé talenty sa zaradili aj chalani z formácie NERIEŠ, ktorým sa dostáva chvály za vynikajúce texty a cit pre hudbu. Tentokrát sa spojili s jedným z najznámejších slovenských raperov EGOM a vzniklo z toho toto chytľavé dielo!

Všetci menovaní interpreti majú svojich skalných fanúšikov, ktorí na ich tvorbu nedajú dopustiť. A ako to už býva zvykom – keď sa chystá nejaká novinka, ľudia sa už nevedia dočkať, kedy sa oficiálne objaví na internete. Fanúšikovia hip-hopu sa tak pred pár hodinami potešili zverejneniu nového songu z dielne Ega a Nerieš s názvom Naháňame šťastie, pričom o produkciu sa postaral Matej Straka. Horúcu novinku zdieľal na svojom profile už aj Kali.  „Jedna z dvojíc, ktorým fakt nechýba nič,“ uznanlivo napísal na adresu mladých raperov Nerieš.

neries

Podľa prvotných reakcií sa piesni darí viac než výborne. V priebehu pár hodín si tento mega song vyslúžil už viac než 100 tisíc pozretí. Okrem toho sa pod videom strhla búrlivá debata s vyjadreniami nadšených fanúšikov. Viacerí sa netaja tým, že kvôli tejto nahrávke nespali celú noc – len aby sa dočkali momentu, kedy si ju budú môcť vypočuť na svojom obľúbenom kanáli. Nech sa páči, prinášame vám horúcu novinku, ktorá vzišla z kombinácie dua Nerieš spolu s Egom.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/NeriesMemes, EgoEmo