Známa herečka Zuzana Mauréry sa ešte minulý rok pochválila tým, že sa rozhodla zatočiť s prebytočnými kilami. Už prvé zábery uverejnené počas diéty svedčili o tom, že sa jej darí naozaj výborne. Najnovšími fotkami však hviezda Oteckov predčila akékoľvek očakávania.

Hoci sympatická Markizáčka len nedávno oslávila 50-tku, s jej aktuálnym výzorom by ste to na ňu určite nepovedali. Ešte koncom minulého roka sa niektorí diváci nestačili čudovať, aká štíhla a mladá kočka sa zo Zuzky stáva. Všade, kde sa tak v poslednej dobe seriálová manželka Vlada Kobielskeho objaví, sa okolo nej okamžite všetko rozžiari.

Zuzana Maurery

Najnovšie zábery obľúbenej herečky doslova vyrážajú dych. Zdá sa totiž, že Mauréry k chudnutiu pristupuje s obrovskou vážnosťou, nakoľko kilá miznú raketovou rýchlosťou. Pri pohľade na atraktívnu umelkyňu je jasné, že Zuzane sa podarilo nájsť recept nielen na krásnu líniu, ale i na úžasné omladenie!

Hviezda Oteckov pôsobí, akoby dala dole okrem kíl aj minimálne 15 rokov. Pokroky, ktoré herečka dosahuje, by tak určite mohli predstavovať inšpiráciu pre mnohé ženy túžiace po krajšom tele i zovňajšku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Maurery

Zdroj: Instagram/Vladokobielsky | Foto: Instagram/Vladokobielsky, zuzana_maureryy_