Na internete sa rozšírila jedna z mnohých verejných výziev, do ktorej sa rozhodlo zapojiť hneď viacero známych tvárí. Tentokrát sa jedná o publikovanie starých fotografií, a to konkrétne z roku 2009. Trúfli by ste si na to aj vy?

Do výzvy s názvom #10YearsChallenge sa medzi prvými zapojili slovenské speváčky z dua Twiins, pričom si ich výraznú premenu môžete pozrieť >>>TU<<<. Ku kráskam zo šoubizu sa najnovšie pridala aj ich bývalá farmárska súperka, ktorá s dievčatami strávila v televíznej reality šou len jeden týždeň.

Lenka Horníková sa do povedomia verejnosti dostala práve účinkovaním na Farme X, odkiaľ sa po pár dňoch rozhodla utiecť domov za svojim malým synom bez toho, aby informovala štáb či súperov. Zrejme práve pre tento verejný výstrelok si ju diváci pamätajú dodnes.

Slobodná mamička, ktorá si po ukončení natáčania vybudovala slušnú základňu fanúšikov, sa najnovšie pochválila starým záberom, kde môžeme porovnať jej premenu po 10-tich rokoch. Lenku by sme síce len ťažko spoznali, no musíme uznať, že už v tom čase bola kočka, čo poviete?

Takto vyzerá Lenka dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto vyzerala Lenka pred 10 rokmi

Foto: Instagram/Lenka Horníková, Facebook/Farma, YouTube