Fanúšikov obľúbeného televízneho projektu čaká poriadny šok! Jedna z najvýraznejších tvárí tretej série Superstar oficiálne potvrdila radostnú novinu, a teda to, že sa z nej stane čoskoro mamička. Wau, to je ale krásne bruško!

Natália Hatalová sa do archívu šou nezapísala len hudobným nadaním, ale aj skutočne chytľavým smiechom, ktorým pobavila celú porotu. Krásna brunetka je ako jedna z mála finalistov dodnes súčasťou nášho šoubiznisu, vďaka čomu si na sociálnej sieti vybudovala niekoľkotisícovú základňu fanúšikov.

Práve tam sa rozhodla konečne prehovoriť o tom, čo sa v tajných kruhoch už dlhšie pošepkávalo. „Dlho som premýšľala, kedy bude správny čas na zverejnenie našej spoločnej fotky,“ Natália uviedla pod záberom, kde si po boku manžela drží svoje zväčšené bruško.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Prišiel však moment, keď niekto začal kopať..a dáva o sebe vedieť čoraz častejšie,“ speváčka neskrývala svoju radosť z druhého stavu. Budúcim rodičom zo srdca gratulujeme k tejto radostnej správe a prajeme hlavne veľa šťastia!

Natália na kástingu v Superstar

https://youtu.be/Qkc45wM5kB0

Foto: Instagram/Natália Hatalová, YouTube