Jubilejná séria reality šou Farma so sebou priniesla hneď niekoľko zmien. Najväčším šokom bolo, samozrejme, zaradenie známych osobností medzi súťažiacich, pričom napriek zvýhodneným podmienkam majú rovnaké právo na výhru. Tento fakt pobúril predovšetkým stálych divákov televízneho projektu, čoho výsledkom bolo množstvo negatívnych ohlasov na sociálnych sieťach.

Kritické názory fanúšikov vidieckej súťaže zaznamenal aj bývalý finalista zo Superstar Róbert Mikla, ktorý sa už podľa všetkého nachádza mimo Farmy, čo dokazuje jeho aktivita na internete. Práve tam nedávno poriadne vypenil po tom, čo si prečítal reakcie divákov osočujúcich nielen súťažiacich, ale aj nový koncept hry.

Na oficiálnej stránke relácie sa objavila fotografia sestier Nízlových. Tie si zapózovali s farmárskou hviezdou kravou Malinou, ktorá však bola podľa odvysielaných záberov priradená na statok až po ich odchode do duelantských chatiek, čo v sekcií komentárov vyvolalo rozruch.

Ja sa dobre bavím najviac na tom, ako všetci všetko viete. Dobre to je spravené. Celé. Vymakané,“ pridal sa Robo ku komentujúcim. Okrem toho na svojom súkromnom profile povedal skutočnú pravdu o koncepte desiateho pokračovania šou.

Kukajte ten socioprojekt, podľa mňa famózne vymyslený a spracovaný. Každý, kto pindá, si len neuvedomuje rozsah, rozmery celkovo. A vlastne si uvedomujem, vôbec ma netrápia títok vševední súdni domotaní, čo tápajú i sa smejem, jak fabulujú u mne v presvedčení, že to zedli poniektorí a vypla by ich jedna veta o podstate neviditeľného,“ Mikla svojsky vyjadril názor ako reakciu na klamlivé scenáre a konšpirácie zo strany neprajníkov.

Foto: TV Markíza, YouTube, Instagram