Už rok je seriál Oteckovia súčasťou takmer všetkých slovenských domácností, ktoré každý pracovný deň s napätím sledujú vývoj jednotlivých príbehov. Samozrejme, v nich nechýba ani láska. Tá vraj ale medzi niektorými hviezdičkami prekvitá aj mimo pľacu.

Seriál Oteckovia je plný zamotaných romancí plných lásky, napätia, ale aj zrady či sklamania. Janka Kovalčíková, ktorá stvárňuje právničku Emu, so svojím hereckým partnerom Romanom Poláčikom alias Ondrom však podobné stiuácie spolu donedávna nezažívali len pred kamerami, ale aj v realite. Tomu je dnes už síce koniec, no ako sa zdá, neboli jediní, medzi kým to mimo seriálu iskrilo.

Pri príležitosti včerajšieho Valentína si redakcia TV Markíza posvietila na najmenšie hviezdičky Oteckov, ktoré vyzradili „kto je do koho“. Ak by ste čakali, že sa deťúrence budú hanblivo odpovede strániť, musíme vás vyviesť z omylu.

Oteckovia

,,Pán Tobi je do mňa a ja som doňho a pán Maroš, čo teraz odišiel, je do mňa a ja som zas doňho,“ na rovinu prezradila Izabelka Gavorníková – seriálová princeznička Viki. Avšak Tobias Král, ktorého poznáme ako Maxa, priznal, že má toho na rováši viac. ,,Ja som do šesť báb z Oteckov,“ uviedol malý šibal, ktorý je zrejme po svojom televíznom záletnom tatkovi Alexovi. Ak chcete vedieť viac, pozrite si celé video s rozkošnými detvákmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Markiza.sk, Streamable | Foto: Instagram/oteckovia