Vždy pozitívne naladená a usmiata herečka Kristína Farkašová patrí medzi ostro sledované tváre slovenského šoubiznisu. Pred pár mesiacmi rozbehla nový projekt, vďaka ktorému ju KONEČNE pravidelne uvidíme aj na televíznych obrazovkách.

Nový pripravovaný seriál „Som mama“ sa natáča v spolupráci s televíziou JOJ. Striktne sa drží bestselleru dvojnásobnej mamičky a vo hviezdnom obsadení nebude chýbať ani jej otec, známy herec Boris Farkaš.

Intímne scény

Ak ste čítali Kristíninu knihu alebo minimálne viete, čo znamená „byť mamou“, je vám úplne jasné, aké scény budú seriál sprevádzať. Zábery z natáčania vyčarili červeň na tvári mnohým fanúšikom, avšak Kristína zostáva ako vždy s nadhľadom: „Keď váš dlhodobý pracovný vzťah naberie nové rozmery,“ reagovala na pikantnú fotku, ktorú zverejnila na svojom Instagrame.

Skončila aj v nemocnici

V rámci spomínaného seriálu sa ocitla aj na známom lôžku: „To brucho je kus mäsa s kožou z prasaťa. Lepí mi.. Reálne.. Je to dosť haluz zažiť to takto “znova”. Celkom úzkostné stavíky. A to mám z pôrodu, napriek tomu, že bol cisarák, pozitívne spomienky,“ dodala k záberu, ktorý čoskoro uvidíme v seriáli Som mama. :)

Foto: Instagram, Twitter