Vyzerá to tak, že Juraj Bača po roku, ako sa rozišiel so svojou kolegyňou Dominikou Richterovou, opäť zahorel láskou. Jeho pozornosť si vraj získala jedna z najobľúbenejších a najsympatickejších slovenských speváčok!

V slovenskom šoubiznise sa zrodila nová láska. Podľa informácií portálu Topky.sk to malo ešte v novembri minulého roka zaiskriť medzi obľúbeným hercom a zároveň idolom žien Jurajom Bačom, ktorý nedávno zahviezdil aj ako skvelý spevák v relácii Všetko čo mám rád, a mimoriadne sympatickou slovenskou kráskou.

Juraj Baca

Jurajovou vyvolenou sa vraj stala talentovaná hudobníčka Sima Martausová, ktorú kedysi médiá spájali aj s bratom moderátora Viktora Vinczeho Tomášom„Iskra medzi nimi zrejme preskočila pri nakrúcaní relácie Milujem Slovensko, čo bolo v novembri. Veľmi rýchlo si padli do oka. Koncom novembra už boli spolu,“ prezradil anonymný zdroj, pričom dvojica sa následne spolu objavila i na niekoľkých akciách.

Sima Martausova

Napriek tomu, že si boli údajne Sima a Juraj blízki aj na verejnosti, ani jeden z nich sa k ich situácii zatiaľ nevyjadril. Každopádne, ak vždy dobre naladení umelci vyjdu s pravdou von, rozhodne budú patriť k najkrajším párikom v našom malom šoubiznise, nemyslíte? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sima Martausova

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/jurajbaca, tvjoj, simamartausova