Wau! Zdá sa, že v SuperStar to poriadne iskrí. Jedna zo štyroch porotcovských hláv len nedávno prekvapila svojim vystúpením v poslednom finále a dnes priniesla ďalší šok spolu s jedným z vyradených finalistov. Tvoria pár?!

Účasť českého súťažiaceho Petra Borkovca v šou SuperStar sprevádzalo množstvo káuz. Zo začiatku mu skomplikoval postup problém s alkoholom, neskôr vznikali možné spojitosti s Katarínou Knechtovou či jeho trucovanie kvôli zlému výberu pesničiek, ktoré mu réžia udeľovala.

Po tom, čo pred bránami Super Finále opustil spevácku súťaž však prišlo niečo, čo nikto nečakal. Verejne prehovoril k tmavovlasej porotkyni, ktorej vyznal všetky city. „Ďakujem vám za podporu, ale najväčšie díky patrí tejto slečne Kataríne,“ prehovoril ku všetkým fanúšikom. „Podpora, láska, dôvera, úcta, krása, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Ide z teba proste neskutočná energia a tie oči??? Ou shiiiiii*, som proste zamilovaný! Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Ja nemusím nič iné hovoriť ako ďakujem, ďakujem! Na kástingu som nevedel kto je KK, ale teraz to už viem, že je to úžasné dievča, ktoré sedí za tým stolom a usmieva sa ako slniečko. Si dôvod môjho života❤,“ dodal.

Šokujúce slová nikto nečakal a zatiaľ je len otázne, či ide o jednostranné sympatie alebo sa v zákulisí SuperStar deje niečo viac. Nechajme sa prekvapiť! :)

Vyznanie vypadnutého finalistu

Foto: Instagram