Dvakrát zvolený „Najse*i muž sveta“ už nevyzerá až tak veľmi hriešne, skôr naopak. Fanúšikov známeho herca šokovala fotografia, ktorá rýchlosťou svetla obletela asi všetky sociálne i verejné médiá. Všetci sa teraz pýtajú: je to vôbec Johnny?!

Ide o nevinnú snímku Johnnyho Deppa a jeho fanúšičky v luxusnom ruskom hoteli, tesne pred vystúpením jeho kapely „The Hollywood Vampires“. Herec je na fotke výrazne schudnutý, bledý a aj jeho bujná hriva je akosi preč.

Johnnymu Deppovi sa v poslednom čase príliš nedarí. Najprv sa riešila kauza s jeho bývalou manželkou Amber Heard, ktorá ho obvinila z fyzického zneužívania. Kráska vraj dokonca celú sumu, ktorú od Johnyho dostala ako odškodné za rozvod, a teda 7 miliónov dolárov, darovala charitatívnym organizáciám, ktoré podporujú zneužívané ženy.

Následne svet obletela informácia, že „Pirát z Karibiku“ rozpredáva svoj drahocenný majetok, najprv to boli jeho Basquiatove maľby, potom 5 luxusných penthousov a ktovie čo ďalšie. Do finančných problémov sa mal dostať práve potom, ako sa Hollywood dozvedel o obvineniach jeho ex.

johny depp amber heard

Fanúšikovia boli dokonca tak pohoršení celým obvinením, že hercovo účinkovanie v pokračovaní svetoznámej ságy zo sveta Harryho Pottera „Fantastické zvery a ich výskyt“ musela obhajovať sama autorka J.K. Rowling, ktorá sa za Deppa postavila a vyjadrila mu svoju podporu.

Oficiálne stanovisko, prečo Johnny aktuálne vyzerá práve takto, nie je známe, no my dúfame, že sa nejadná o to, o čom všetci hovoria, a teda, že je známy herec chorý.

johny depp johny depp

Zdroj: Hollywoodlife.com | Foto: Instagram