Keď sa spoja dve spevácke esá, nemôže z toho vzniknúť nič iné než úžasný hit. V tomto prípade máme na mysli skladbu Holubička od Adama Ďurica, ktorá pred pár dňami dostala nový šat. Adam sa dal totiž dokopy s autorkou textu a zároveň skvelou interpretkou Simou Martausovou a Symfonickým orchestrom, z čoho vznikol dychberúci výsledok!

V polovici septembra predstavil čerstvý otecko Adam Ďurica emotívnu baladu Holubička, pričom sa netajil tým, že o jej nádherný text sa postarala jeho kolegyňa Sima Martausová. Po troch mesiacoch však skladba dostala novú verziu, ktorú Adam nahral práve so samotnou Simou a dokonca aj so 40-členným Symfonickým orchestrom.

Jedinečný duet vznikol pri príležitosti pripravovenej vianočnej rozprávky od RTVS, pre ktorú sa Holubička stane titulnou piesňou. „Veľmi sa teším a je pre mňa cťou, že som sa mohla podieľať na takomto krásnom diele. Pre rozprávku Vianočné želanie som trošku upravila text. Symfonická verzia Holubičky je podľa mňa nádherná. Aďo Havran to krásne zaranžoval a keď som to prvýkrát počula, bola som dojatá. Verím, že sa pesnička aj rozprávka budú páčiť a že ľudí poteší,“ prezradila nadšená speváčka. Nádherné hlasy doprevádzané úžasnou hudbou pôsobia naozaj na city, vďaka čomu si vianočnú verziu Holubičky istotne zamiluje každá z vás. Uričte nebudeme klamať, ak povieme, že ide o najkrajší vianočný duet roku 2018!

adam durica

Krásnu rozprávku Vianočné želanie od režiséra Petera Bebjaka si budete môcť pozrieť na Štedrý večer na Jednotke. V hlavných úlohách sa predstavia známe tváre, ako Richard Autner, Simona Kollárová, Tomáš Maštalír, Lukáš Vaculík, Ján Gallovič, Csongor Kassai či Judita Hansman.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Universal Music | Foto: Instagram/adamdurica