Lucia Mokráňová sa do povedomia verejnosti dostala vďaka reality šou Farma, kde sa zúčastnila rovno v dvoch sériách. Sympatická modelka sa však ako jedna z mála farmárskych šeliem v drsnej hre mimo civilizácie nezaľúbila, keďže ju doma čakal milovaný priateľ.

Mokráňová sa pred krátkym časom vyjadrila i na tému spoločného dieťaťa v dlhoročnom vzťahu so svojou polovičkou. Bývalá účastníčka Farmy sa však v tom momente netajila tým, že jej otázka rodičovstva doslova lezie hore krkom, keďže je ňou atakovaná z každej strany.

„Myslím si, že žena musí vycítiť, že je pripravená na dieťa a momentálne to jednoducho tak nepociťujem. Zvedavé otázky od našich fanúšikov či kamarátov týkajúce sa dieťaťa či zásnub nás jednoducho odradili,“ fitness trénerka priznala v minulosti, čím sklamala mnohé fanúšičky, ktoré by ju už rady videli s bábätkom v ruke.

Po tomto vyjadrení nasledoval ďalší šok. Lucia sa totiž priznala, že s partnerom Petrom zažívajú skutočne náročné obdobie, pričom sa skloňovalo i slovo rozchod. „Ako keby taká tá eufória, všetko to, čo bolo, tie očakávania v tom vzťahu, ako keby sa to rozpustilo,smútila pred ani nie tromi mesiacmi. 

Ako sa však zdá, dnes je už všetko úplne inak. Mokráňová totiž na svoju sociálnu sieť zavesila novinku z jej absolútneho súkromia, čím potešila väčšinu fanúšikov. „Určite chcem teraz deti,“ oznámila modelka verejne. Za túto zmenu pritom môže práve jej babička, ktorá jej mala počas dovolenky otvoriť oči.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucinka, už si urob deti, už musíš mať deti. Je to to najkrajšie, čo sa ti v živote môže stať,“ zneli slová skúsenej babky. Ex-farmárka ale stále váhala, pričom aj uviedla dôvod svojich obáv. „To nie je také ľahké, chcem takého muža, čo príde a už nikdy neodíde, čo keď niečo sľúbi, tak aj dodrží,“ vyznala sa blondínka pred zrakmi tisícov ľudí. Jej strach však vyvrátila práve stará a skúsená žena, ktorá jej povedala pravdu do očí – všetci muži sú skrátka rovnakí…

Príspevok Lucií Mokráňovej o dieťati

Zdroj/Foto: Instagram/Lucia Mokráňová, Pepe Pharrelski