Silvia Kucherenko len nedávno ohlásila nečakaný rozvod s manželom Sergejom, ktorého odsúdili do väzby v roku 2015, pričom sa výška trestu vyšplhala na neuveriteľných 11 rokov. Napriek nádeji a odhodlaniu sa však vzťah dvoch prominentov nakoniec rozpadol, o čom informovala samotná modelka.

Od ohlásenia ukončenia manželstva prešla len krátka doba, no Kucherenko už stihla radikálne zmeniť imidž. Jej ikonické blond vlasy sú zrazu preč, čo mnohí pripisovali heslu: nový účes, nový muž. Tajný románik by vysvetloval i nečakaný rozvod s odsúdeným manželom, a tak sa tejto témy chytalo čoraz viac ľudí v radoch jej fanúšikov i v médií.

Tieto reakcie na sociálnych sieťach zaznamenala i samotná Silvia, a tak sa rozhodla verejne zareagovať prostredníctvom novej časti relácie s názvom Svet podľa Kucherenko. Pod krídlami Nového Času prezradila, že po jej boku nie je žiadny nový chlap, i keď sa jej ponuky od neznámych ctiteľov hrnú jedna za druhou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek citovému ochladnutiu počas kauzy s rozvodom sa však úspešná tvárička rozhodla postaviť za svojho bývalého partnera. Na Sergejovu adresu totiž povedala pár milých slov, čo je v dnešnej dobe pri rozchádzajúcich sa pároch doslova rarita. Zdá sa tak, že obaja zostali dobrými priateľmi, o čom sa môžete presvedčiť na danom videu po kliknutí >>>SEM<<<.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Silvia Kucherenko, Facebook