Neprehliadnuteľná účastníčka desiatej série Farmy X Karin Dvořáková ešte aj po vypnutí kamier usilovne pracuje na tom, aby neupadla do zabudnutia. Na sociálnych sieťach ju sledujú už tisícky obdivovateľov a práve tých bývalá farmárka informuje o každom dôležitom okamihu v jej živote. V posledných dňoch sa plavovláska zamerala na jeden špeciálny deň…

Karin sa nikdy netajila veľkou láskou k móde, líčeniu a perfektnému vzhľadu. Už počas pobytu v rybárskej osade jej bolo neraz vytknuté, že trávi dlhé hodiny úpravou zovňajšku. V reálnom živote sa úprimná blondínka taktiež prezentuje ako mladá kočka, ktorá je kvôli vytúženej dokonalosti ochotná podstúpiť dokonca aj plastickú operáciu.

Karin Dvorakova

Sebavedomá blondínka sa totiž konečne odhodlala na operáciu poprsia, o ktorej údajne už dlho snívala – no odvahu nabrala len nedávno. Tiež sa rozhodla, že o celom postupe bude informovať aj nedočkavých fanúšikov. Na jej oficiálnom profile sa tak denne objavujú príspevky a videá odhaľujúce kúsok po kúsku prípravy na vysnívaný zákrok. Touto činnosťou by ex-farmárka chcela nielen obhájiť vlastné rozhodnutie, ale tiež podporiť ďalšie ženy túžiace po úprave poprsia.

Karin ľuďom venovala silné slová prúdiace priamo z jej vnútra. „Idem si za svojím snom, nepočúvam nikoho a ani ma nezaujíma, čo si kto myslí – môj život, moje telo, moje podmienky. Nikdy sa od nikoho nenechaj obmedzovať, nemaj strach pred nikým a pred ničím. Len ži a nechaj žiť. Novým rokom začínam “nový” život, všetko zlé je za mnou, či už spomienky, ľudia, atď… Rešpektujte sa a majte sa radi ako ja vás,“ napísala pred nástupom na zákrok extravagantná Bystričanka, ktorá sa už zajtra dočká splnenia jedného zo svojich najväčších snov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Dvorakova

Zdroj/Foto: Instagram/Karinnett