Sympaťák Kali patrí medzi najúspešnejších raperov na našej hudobnej scéne a vďaka skvelej tvorbe i prirodzenému vystupovaniu si získal veľkú priazeň publika. Budúci otecko sa však momentálne plne venuje prípravám na rodičovstvo, pričom už stihol ohlásiť aj blížiaci sa koniec kariéry. Najnovšie sa pochválil záberom, ktorým fanúšikov doslova ohúril.

Populárny hudobník oznámil, že počas budúceho roka má v pláne odohrať ešte niekoľko ohlásených koncertov, a potom sa na istý čas stiahne do ústrania. Za najväčšiu prioritu si teraz totiž zvolil rodinný život a nastávajúce otcovské povinnosti. Kali s partnerkou Alicou sa tak už čoskoro stanú hrdými rodičmi svojho prvého potomka.

Kali

Spevák už niekoľkokrát spomenul, že by sa dvojici malo narodiť dievčatko. Zamilovaný párik je teda plne zavalení prípravami na príchod najkrajšieho uzlíčka šťastia. O tom, že Kali túto úlohu berie skutočne vážne, svedčia aj mnohé jeho príspevky. Nedávno napríklad ukázal, ako poctivo vyberá kočík pre bábätko, pričom teraz potešil fanúšikov ešte viac.

Známy raper pred pár hodinami zverejnil fotografiu, ktorá si okamžite získala tisíce lajkov a pochvalných komentárov. Plný kufor auta natrieskaný detskými vecami a potrebami od výmyslu sveta sa dočkal veľkého uznania, dokonca ani sám Kali vraj vopred netušil, koľko vecí také miminko v skutočnosti potrebuje. Nadšení fanúšikovia tak kráľovi hip-hopovej scény odkazujú, že z neho bude určite skvelý a zodpovedný otec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Kali

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic | Foto: Facebook/Kali-KonecJeNovyZaciatok, Instagram/Dezertkalimusic