Na našej hudobnej scéne sa objavuje množstvo lepších i horších skladieb, ktoré sa snažia vydupať si čo najfajnovejšie miesto v rádiách. Niektoré len zažiaria a zhasnú, iné sa uchytia natoľko, že ich ochotne počúvame celé roky. Bude medzi ne patriť aj novinka od Dary Rolins?

Meno speváčky Dary Rolins (46) sa neodmysliteľne spája s piesňami, ktoré milujú všetci, či už ide o tie z jej detských čias, ako napríklad Zvonky štěstí, alebo o najnovšiu produkciu. Priznajte sa, kto si nespieva, keď sa z rádia ozýva Čo o mne vieš či Párty DJ?

Do portfólia skladieb obľúbenej speváčky sa doslova pred niekoľkými minútami zaradila jej nová spolupráca s mladou slovenskou hviezdičkou Laris Diam s názvom Sestry, ktorú Dara na svojom Instagrame avizovala už niekoľko týždňov dozadu. Fanúšikovia sa tak konečne dočkali a z novinky sú doslova nadšení, pričom ováciami nešetrili ani pri hodnotení videoklipu.  „Tento klip je prekrásny, plný emócií, krásnych momentov, obrazov. Ideš stále vyššie a vyššie s kvalitou klipov. Neskutočné!“ alebo „Opäť si nesklamala, mám po tele husinu,“ napísali ľudia pod video na YouTube. A ako sa Sestry páčia vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins – Sestry ft. Laris Diam

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram/dararlins_vermi