Na pozemku plnom televíznych kamier zavládla poriadne drsná atmosféra. Príchod vyradených sestier Nízlových vyvolal medzi táborom chudobných a bohatých farmárov poriadnu vojnu. Dôvodom bolo jedlo, ktoré so sebou Twiinsky priniesli pre celebritnú sortu súťažiacich. Takýto luxus šťastných pánov však nepotešil hladných sluhov. 

Nesúhlas a obrovský pocit nespravodlivosti dal najavo predovšetkým Juraj Solčanský z Nitry. Za stolom pravdy sa pustil do svojich súperov, pričom zvýšeným tónom osočoval bohatých z chamtivosti a arogantnosti. Tí svoju česť nenechali dlho očierňovať a odvážnemu mladíkovi okamžite zrazili hrebienok. Viac o tomto konflikte nájdete >>>TU<<<.

Táto situácia nepotešila predovšetkým Danielu a Veroniku Nízlové, keďže jedlo, a teda hlavný dôvod celého konfliktu, priniesli na statok práve ony bez toho, aby o tom ostatných farmárov z radu chudobných informovali. Speváčky sa tak pustili do prostorekého Juraja, pričom mali nervy skutočne na krajíčku.

Mňa včera vyprovokoval mladý Juraj. Normálne, ja by som ho vyfackala,“  zneli nahnevané slová bez zbytočnej servítky. „Ten chlapec bude v živote veľmi stratený, pokiaľ sa neprebudí,“ penili nad Jurajovým správaním. „Keby som bola jeho rodič, tak sa hanbím,“ pokračovali hromžením, pričom ostatné celebrity s nimi zaiste pritakávali.

Twiinsky naložili drzému farmárovi Jurajovi

 

Foto: Facebook, TV Markíza l Video: Streamable.com/YouTube