Prednedávnom konečne odštartovala dlho očakávaná tretia séria obľúbených Oteckov. V seriáli však nastali určité zmeny, cez ktoré sa niektorí diváci, bohužiaľ, preniesť nedokážu. Po kritike novej učiteľky Alice sa do nemilosti dostala aj malá seriálová hrdinka Julka. Jej počínanie v posledných dieloch sa totiž s pozitívnymi ohlasmi nestretlo.

Osudy populárnych televíznych postáv sa stávajú čoraz zamotanejšie a v dôsledku toho vznikajú rôzne kuriózne situácie. Svoje o tom vie aj sympatický otecko Tomáš, ktorému tvrdohlavá dcéra dáva poriadne zabrať. Tá totiž po súrodencovi túži až natoľko, že si vymyslela imaginárnu sestričku Angelu.

oteckovia julka

Možno by na tom nič hrozné nebolo, keby sa kvôli predstave malého dievčatka nedostávala Julka do problémových situácií. Na pohľad nevinná sestrička totiž v hlave Tomášovej dcérky vytvára množstvo prúserov, kvôli ktorým sa napätie u Oravcovcov zo dňa na deň zvyšuje.

oteckovia

Situácia sa rapídne vyostrila po zmiznutí malej Vlaďky. Julka totiž bábätko uniesla a tento moment už diváci nezvládli. Modro-žltej televízii tak ľudia prostredníctvom sociálnej siete i YouTube kanálu dali jasne najavo, že scénky s vymyslenou sestrou Angelou sú cez.

„Podľa mňa je to trápne s tou Angelou, „ ozvala sa nespokojná diváčka. „Už mi trochu vadí s tou Angelou,“ súhlasne potvrdila jedna z komentujúcich. „Ale to už nie je normálne, tá Angela,“ objavila sa ďalšia reakcia. Podľa ohlasov od ľudí je teda zjavné, že scenáristky programu to s postavou vymyslenej sestričky zrejme trochu prepískli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

oteckovia

Zdroj: YouTube, Instagram/Oteckovia | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube