Vo štvrtok večer sa na našich televíznych obrazovkách objavil celkom nový projekt obľúbenej vysielacej stanice. Už po pár minútach šou Svadba na prvý pohľad sa diváci pýtali, či sa náhodou nemôže jednať o podvod. Pár z nich si dokonca všimlo zvláštny detail.

Ako prvý pár odvážlivcov sa pred oltár televíznej šou Svadba na prvý pohľad postavili bláznivá Gabriela s ostýchavým sympaťákom Stanislavom. Dvojica sa väčšine sledujúcim zdala ako dokonale kompatibilná, avšak mnohí si kladli i otázku, či sa nejedná len o zaplatený komparz.

To, či skutočne ide o podvod alebo je celý príbeh pravdivý, zostáva nateraz len v archíve samotej televízie. Avšak napriek tomu sa na našich obrazovkách objavil nečakaný detail. Stalo sa tak počas záberu na ženícha z rána pred svadbou.

Napätie stúpa. Už si to začínam uvedomovať v hlave, že vlastne sa idem ženiť,“ Stano povedal na kameru, pričom si ľudia mohli všimnúť jeho dokonale oholenú tvár. O (údajných) sedem hodín neskôr, kedy sa postavil pred oltár, sa však na jeho brade pýšilo zarastené strnisko.

Ste si všimli, že vo videu z rána pred svadbou je oholený a na svadbe už zarastený? Ale riadne rýchlo zarastá chalan,“ bavil sa jeden z pozorných divákov šou, k čomu sa neskôr pridali viacerí. A čo vy, všimli ste si tento detail a je podľa vás celý koncept pravdivý, alebo sa skutočne jedná o podvod?

Stanislav bol ráno pred svadbou úplne oholený
O 7 HODÍN NESKÔR mal na brade strnisko

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial