Nejde len o klebety! Neprešli ani dva mesiace, odkedy obľúbená speváčka Daniela Nízlová a herec Victor Ibara potvrdili svoj vzťah, a už sa v médiách objavila informácia o Twiinskinom druhom tehotenstve. Teraz radostnú novinu potvrdila samotná kráska.

Behom pár týždňov sa životy Victora Ibaru a Daniely Nízlovej otočili o 180 stupňov. Za všetko môže šou Let’s Dance, na ktorej si dvojica padla do oka. Kým ešte v polovici marca robila hercovi na live prenose spoločnosť vtedajšia priateľka Kristína, o mesiac nato sa už po jeho boku usmievala známa brunetka.

Svoju lásku priznali 26-ročný študent medicíny a o 11 rokov staršia speváčka hneď v začiatkoch vzťahu a na výber nemali ani ohľadom Danielinho tehotenstva. Informácia, že k trojročnej dcérke Linde čoskoro pribudne súrodenec, sa totiž neplánovane dostala do médií.

„Obaja sa veľmi tešíme,“ vyjadrili sa zaľúbenci exkluzívne pre Nový Čas. Twiinska ale priznala sklamanie z toho, že niekto z blízkych mal potrebu novinu z ich súkromia vykričať do sveta. „Zároveň nás mrzí, že takú citlivú informáciu niekto vytiahol tak skoro,“ uviedla 37-ročná mamička.

daniela nizlova

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, danielatwiins