Špekulácie, ktoré v posledných týždňoch ovládli slovenskú spoločnosť, sa konečne potvrdili. Po dlhých dňoch domnienok a spájania si rôznych súvislostí sa raper Rytmus oficiálne vyjadril k vzťahu s krásnou moderátorkou Jasminou Alagič. Miluje ju!

Najpopulárnejší slovenský raper a moderátorka šou Česko Slovensko hľadá Superstar sú oficiálne pár! Potom, ako sa Patrik „Rytmus“ Vrbovský rozišiel po siedmich rokoch s Darou Rolins, divou slovenského šoubiznisu, lásku našiel v náručí krásnej hviezdy Markízy a Fashion TV, Jasminy Alagič.

Aj keď mnohí fanúšikovia spájali sympatickú brunetku s YouTuberom Matej Zrebným, pravda je niekde úplne inde. 28-ročná kráska a 41-ročný hudobník po dlhých dňoch zatĺkania konečne vyšli s pravdou von, pričom so svojim krásnym vyznaním prekvapil na sociálnej sieti Instagram práve Patrik: „Aj keď nesom povinný sa spovedať o tom, s kým sa stretávam, s kým sa kamoším atď… Tak tu máte moje vyjadrenie. Milujem Jasminu Alagič. ❤ Doprajte nám ??“ K dojímavým slovám pripojil i video, ktoré dvojica zakončila bozkom. Decká, gratulujeme a držíme palce! :)

 

Zdroj: Instagram